Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Trening pod pilke nozną

5 posters

Go down

Trening pod pilke nozną Empty Trening pod pilke nozną

Pisanie  Anonim Wto Paź 26 2010, 18:09

Witam. Mam taka goraca prosbe do osoby ktora zna sie na rzeczy.. Otoz prosil bym o rozpisanie jakie treningi mam robic na silowni pod pilke nozna... chodzi mi tu o wytrzymalosc, sile strzalu oraz kaloryfer i ogolnie ladna figura Very Happy byl bym wdzieczny za to rozpisanie a ja bym sobie juz to wydrukowal albo cos i zaczal bym to robic Smile

Widzialem takze ze tam w sklepiku kolo silowni sa takie napoje tzn butelki z wsypanym jakims proszkiem ;P moze ktos wytlumaczyc co to jest, jak to uzywac itp? chcial bym wyprobowac ^^ oraz prosil bym o to aby ktos powiedzial co najlepiej z tamtad kupic zeby lepiej sie trenowalo i dawalo to jakis efekt Razz


Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia Wto Paź 26 2010, 22:08, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : nie wiem)

Anonim

Liczba postów : 5
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  caneLs Wto Paź 26 2010, 23:13

Sądzę, że powinieneś przejść się na siłownie i poprosić o radę któregoś Pana Instruktora. Raczej nikt inny nie doradzi Ci lepiej Smile Nie ma się czego bać, nie gryzą, a na dodatek chetnie pomagają Very Happy

caneLs

Liczba postów : 7
Join date : 16/10/2010
Age : 35

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Anonim Sro Paź 27 2010, 13:15

Jezeli jest taka mozliwosc to prosil bym jednak o wypowiedz ktoregos z instruktorow albo osob ktore tam pracuja ;p

Anonim

Liczba postów : 5
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Ranny Sro Paź 27 2010, 14:10

Dokładnie tak jak napisała Ci caneLs - podejdź do któregoś z instruktorów i wszystkiego dokładnie się dowiesz.

Ranny

Liczba postów : 14
Join date : 18/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Com-Com Zone Sro Paź 27 2010, 18:39

Potwierdzamy:) Maciek lub Marcin (najlepsi instruktorzy w Krakowie:)) na pewno Ci pomogąSmile
Com-Com Zone
Com-Com Zone

Liczba postów : 80
Join date : 19/09/2009

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Anonim Sro Paź 27 2010, 19:29

Noo niby tak tylko wiecie .. Razz troche tak dziwnie podchodzic i wgl zeby dawal nam cwiczenia Razz wstydzimy sie lekko z kolega Very Happy ale jakos to bedzie ^^

Anonim

Liczba postów : 5
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  caneLs Sro Paź 27 2010, 21:12

to sie nie wstydz Smile Mysle, ze po to tam miedzy innymi sa zeby takim jak Ty czy ja pomagac Very Happy Kazdy od czegos zaczynal ! Nie ma sie czego bac a tym bardziej wstydzic.

Powodzonka w zebraniu się na odwage Smile

caneLs

Liczba postów : 7
Join date : 16/10/2010
Age : 35

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Lenik Czw Paź 28 2010, 08:30

Chyba kolega Anonim nie był jeszcze na siłowni w CCZ Wink bo gdyby był to od razu by zauważył, że instruktorów można zapytać o wszystko i zawsze pomogą z uśmiechem na ustach.
To nie jest typowa koksownia tylko miejsce, gdzie przychodzą różne grupy osób, żeby poćwiczyć, więc bez obaw nikt nie spojrzy na Ciebie jakbyś nie wiadomo co wymyślał Wink
Nie ma się co bać i rozpisywać na forum tylko trzeba zacząć ćwiczyć !!

Lenik

Liczba postów : 25
Join date : 08/04/2010

Powrót do góry Go down

Trening pod pilke nozną Empty Re: Trening pod pilke nozną

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach