Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Mój pierwszy raz ;)

2 posters

Go down

Mój pierwszy raz ;) Empty Mój pierwszy raz ;)

Pisanie  irracjonalista Sob Sty 23 2010, 22:21

Cześć wszystkim!

No i stało się. Decyzja zapadła. Kupiłem karnet na nielimitowaną liczbę wejść. Od ponad pół roku zastanawiałem się nad tym, ale jakoś nie mogłem wyobrazić sobie siebie samego na siłowni...
Nie ukrywam, że się trochę stresuję. Głównie tym, że nie będę wiedzieć jaki przyrząd do czego służy, jak ćwiczyć itd. itd.
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć jakie przyrządy służą wzmocnieniu mięśni brzucha i uda i jak się na nich powinno poprawnie ćwiczyć? Nie chcę nabrać mięśni, zwiększyć obwodu, chcę tylko wymodelować sylwetkę, spalić to co niepotrzebne i uwypuklić mięśnie.
I jeszcze jedno. W jakie dni i w jakich godzinach jest najmniej ludzi? Chodzi tylko o to, żeby oswajać się bez tłumów.
Pozdrawiam
Łukasz

irracjonalista

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Mój pierwszy raz ;) Empty Re: Mój pierwszy raz ;)

Pisanie  Żyłka Nie Sty 24 2010, 00:23

Czesc:)
Nie ma się czego bać! Zaraz po przyjsciu prosze kierować się do mnie albo do Maćka i ułozymy jakis fajny zestaw ćwiczen i objasnimy co i jak. Jezeli chodzi o pore w ktorej jest najmniej ludzi to godziny od 13 do 15 mi sie wydaje beda odpowiednie.
Do zobaczenia w poniedziałek!Smile
Żyłka
Żyłka

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Powrót do góry