Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Ulubiona instruktorka!!

5 posters

Go down

Ulubiona instruktorka!! Empty Ulubiona instruktorka!!

Pisanie  Mariza Pią Sty 22 2010, 23:35

Jaka jest wasza ulubiona instruktorka? I dlaczego? Jakie są jej wady i zalety (które oczywiście przekładają się na zajęcia)? Co warto by zmienić w zajęciach? Oraz jakie są wasze ulubione zajęcia (nie tylko dzięki prowadzącej, ale i godzina oraz grupa też sa uwzględniane)?

Piszcie piszcie dziewczyny o wszystkim co wam leży na sercu. Widać, że liczą się tutaj z klientem, a że my jesteśmy klientkami to oczywiście mamy prawo do oceniania!! No i jeśli coś nie pasuje to może się zmienić w tej kwestii, a im więcej głosów tym lepiej Smile

Mariza

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Ulubiona instruktorka!! Empty Re: Ulubiona instruktorka!!

Pisanie  Evelyn Pon Sty 25 2010, 21:58

No więc jako pierwsza zabiorę głos w dyskusji:)
Moją ulubioną instruktorką jest Paulina, z tego względu że zawsze jest uśmiechnięta, miła, pokazuje kroki tak że każdy może je załapać, a nie leci z materiałem byle zrobić, dobiera bardzo fajne ćwiczenia wzmacniające, robi rewelacyjne układy, i w ogóle atmosfera na ćwiczeniach jest świetna, dlatego lubie na nie chodzić. Co do godziny też mi odpowiada bo w poniedziałki wieczorem jak najbardziej chce mi się ruszaćSmile Wad w jej zajęciach nie ma żadnych, urozmaica nam zajęcia ciągle o nowe ćwiczenia, a to o gumy, a to o piłki i zawsze dzieje się coś fajnego. Zajęcia zawsze trwaja bitą godzinę, nie ma żadnych opóźnień, jak na innych zajęciach się zdażało że było trochę "zjechanie z czasu"

Jedyną uwagę mam do sali, że sprzęt grający jest w złym miejscu postawiony, lepiej gdyby ta boczna ściana była prosta i cała z luster, bo jak jest nas więcej, to dziewczyny z tyłu zupełnie nie widzą co się z przodu dzieje, a tym samym nie wiedzą jakie mają robić kroki.

Evelyn

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie  Xesunia Wto Lut 02 2010, 12:36

Jeśli chodzi o zajecia to dużą rolę odgrywają godziny... Niestety nie mogę korzystać z przyjemności wcześniej niż 19, gdyż tak własnie kończę pracę...
Moja ulubiona instruktorka to oczywiście Paulina, wystarczy popatrzeć jaka jest frekwencja klientek na jej zajęciach! Zdarzyło się, że nie zapisałam się wcześniej i niestety z braku miejsc nie mogłam wejść na salę, więc to chyba mówi samo przez się. A to, co opisała koleżanka powyżej jest zgodne w 100%! Paulina potrafi obrócić problem w żart, co jest rzadko spotykane i w efekcie wszyscy się dobrze bawią i nikt się nie stresuje, że nie potrafi tylko śmieje z samego siebie. Instruktorka z powołania. Widać, że lubi to co robi, a nie na odwal się i byle by przebrnąć przez tę godzinę. Słodzić można i można, ale po co. Zainteresowani dobrze wiedzą jakie są te zajęcia!! Dla mnie bomba!

Xesunia

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Ulubiona instruktorka!! Empty Śmiech na sali

Pisanie  NITA Pon Lut 08 2010, 09:25

Dziewczyny czytam to i ręce mi opadają. Byłam kilka razy na zajęciach u Pauliny i nigdy więcej. Na basen idę poćwiczyć, a nie po to żeby się pośmiać, czy posłuchać muzyki, która i tak nigdy nie pasuje do wykonywanych ćwiczeń. Kiedyś dziewczyna się zachłysneła wodą, a instruktorka nie zwróciła nawet na to uwagi! Jej zajęcia są proste, bo nie chce jej się angażować i efektów po nich nie ma żadnych, jeżeli ktoś chce się pociapciać w wodzie to rzeczywiście Paulina jest godna polecenia.

A swoją drogą jeżeli chcecie poćwiczyć, coś osiągnąć (np. schudnąć) i nie wydać na marne pieniędzy to polecam zajęcia z Agnieszką i Olą Smile

NITA
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Xesunia Pon Lut 08 2010, 16:27

Śmiechem na sali jest Twój komentarz! Nam chodzi o Paulinę z fitnessu, a nie z AQUA AEROBICU! Nie chodzę na AQUA, więc nie mam pojęcia co to za dziewczyna! Zbieżność imion. Jakbyś poczytała troszkę bardziej uważnie to może dostrzegłabyś tam słowa takie jak step albo hantle. Tego się nie używa w wodzie!! Zbieżność imion, ale mówimy o całkiem innej Paulinie. Mówimy o tej, która prowadzi zajęcia z aerobiku na sali, a nie o Paulinie z basenu!

Xesunia

Powrót do góry Go down

Ulubiona instruktorka!! Empty hmm

Pisanie  mala92 Czw Lut 11 2010, 22:33

ja byłam u Agnieszki Fajna sympatyczna i to co naj. to to ze ide sie zmeczyc i tego dostaje dotego usmiecha sie i zawsze cos powie milego moge polecic tylko te godziny kiedy prowadzi to najwiekszy problem z dostepnoscia czasu Question

mala92

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie  zonia Czw Lut 11 2010, 23:44

Przyznam się szczerze, że ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie Razz
Byłam u każdej z instruktorek na zajęciach (tych, które odbywają się o 20 oraz w piatek o 19) - każde sa inne, każda z dziewczyn równiez Smile łaczy je napewno to, że wszystkie uwielbiają fitness i świetnie prowadzą zajęcia, każda na troszkę inny sposób, ale jak dla mnie każda z nich robi to na prawde dobrze, a różnice są takie, u Pauli(pon 20, pt 19) jest pomysłowo i sympatycznie, zajęcia głównie poświecone ogólnej kondycji, czy tez spalaniu tłuszczyku-od tych zajęc zaczelam przygode z fitnessem w CCZ wiec mam do nich szczególny sentyment Razz, u Magdy (wt 20)-oj juz dawno nie bylam- ale zajęcia żywe i energiczne ja mialam akurat kilka razy z uzyciem stepu, nie wiem czy zawsze tak jest, co dodatkowo ożywia ćwiczenia, natomiast u Agi (śr 20) zajęcia z piłkami są bardziej wzmacniające, bardzo cenie tez ten rodzaj fitnessu, bo w poniedziałek jak się wyskacze na Dance, to w srode wzmacnianie jest super Smile
Cóż więcej mogę napisać... no bardziej instruktorek nie znam, ale każda z nich jest miła i pomocna, nie spotkałam się nigdy z jakąś niemiłą odpowiedzią czy tez uwagą ze strony instruktorek, także chce się chodzić na zajęcia prowadzone z serca i z sercem!
Pozdrawiam wszystkie Laski Very Happy no i Instruktorki oczywiscie flower

zonia

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry