Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Sala fitness

5 posters

Go down

Sala fitness Empty Sala fitness

Pisanie  Mariza Sob Gru 19 2009, 15:03

Widzę tutaj duże zainteresowanie, dlatego napiszę o pewnej sprawie w imieniu innych!
Chciałabym poruszyć sprawę sali fitness!
1. Podłoga jest całkowicie do wymiany, nie da się na niej ćwiczyć! Podczas układu można na niej jak nie wyrżnąć to skręcić lub złamać nogę! Podczas pracy z piłkami nie da się odpowiednio napiąć niektórych mięśni, bo nogi "odjeżdżają" przez śliską podłogę!
2. Wszystkie przyrządy do ćwiczeń, a raczej większość są w osobnym kantorku. Gdy mamy zajęcia z piłkami musimy stracić chwilkę na doniesienie tych wszystkich piłek, bo jak widzimy instruktorkę całą rozgorączkowaną, żeby wszystko było na czas przyniesione, a następnie schowane to AŻ serce ściska! Wszystko powinno być w jednej sali by móc żąglować przyborami!
3. Ściany, ale to najmniejszy problem akurat z tych trzech. Są odstraszające. Fitness też ma relaksować, jednak otoczenie, w którym przychodzi nam ćwiczyć nie pozwala na to. Ale jak mówię, da się to przeżyć patrząc na dwa poprzednie problemy!

Troszkę się na tym znam. Chodzą na fitness od 6 lat, kilka klubów zwiedziłam i mam porównanie. Przeniosłam się tu, gdyż mam najlepsze połączenie i dojazd.
Powyższa skarga nie jest tylko moją sugestią, jest to zdanie większości ćwiczących!
Proszę o wzięcie tego pod uwagę! Zdrowie najważniejsze, a nie jest to niestety zapewnione w tym klubie!

Mariza

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Sala fitness Empty Re: Sala fitness

Pisanie  Scyzoryk Nie Gru 20 2009, 00:26

Zgadzam się z opinią! To jest karygodne, ćwiczę też na tych salach i trzeba uważać żeby się nie połamać...

Tutaj myślę, że to nie kwestia podłogi, TYLKO FIRMY SPRZATAJĄCEJ, która używa takich środków, że na całym obiekcie jest ślisko i niebezpiecznie. A to że podłoga wylakierowana świeci to nie znaczy, że tak jest lepiej...

Pozdrawiam
Może ktoś zauważy z dyrekcji i podejmie stosowne kroki Wink

Scyzoryk
Gość

Powrót do góry Go down

Sala fitness Empty Jestem za

Pisanie  mrufka Pon Gru 21 2009, 18:17

Zgadzam się pod powyższymi postami i podpisuję obiema łapkami!!

mrufka

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie  Xesunia Wto Gru 22 2009, 11:59

Już nawet jak w poniedziałek mamy możliwość zmoczenia nóg to to i tak daje efekt na 5 minut! Podłoga do wymiany! :/ Naprawdę rozważam możliwość rezygnacji z tego klubu przez właśnie zwiększone po stokroć ryzyko wypadku!

Xesunia

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie  Evelyn Wto Gru 22 2009, 15:11

Sala jest tragiczna pod względem ślizgania, ale myślę że ten problem zostanie rozwiązany, szczególnie że z tego co mi wiadomo został już zgłoszony, ale drogie Panie możemy pomóc sobie poprzez wypowiadanie tego głośno na forum bądź zgłaszanie takich problemów np. Pani w recepcji, która podejrzewam że ma obowiązek takie rzeczy przekazać kierownikowi obiektu. Nie może być tak że jedna osoba się w tej kwestii wypowiada a reszta milczy. Skoro macie koleżanki które też sa z tego niezadowolone, to powiedzcie im żeby weszły np na forum i wyraziły swoją dezaprobatę. Jeżeli kierwonik zobaczy że dużo osób zauważa że jest problem z salą to rozwiąże ten problem w mig, natomiast jeśli będzie to tylko jedna czy dwie osoby to rozwiązanie przyjdzie w bliżej nieokreślonym terminie. Pamiętajcie że musimy wszelkie uwagi zgłaszac od razu i grupowo. Ja zawsze wyrażam swoją opinię na temat zajęć i innych problemów bo po to zostało stworzone to forum, żeby pokazać ludziom zarządzającym obiektem co jest jeszcze do poprawy.

Pozdrawiam wszystkie fitnesski i siłaczki:)

Evelyn

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Sala fitness Empty Wiekie dzięki!

Pisanie  Mariza Nie Sty 10 2010, 23:13

Podłoga nie jest już śliska, piłki na wyciągnięcie ręki... Dziękuję Szefostwu, że tak liczą się z głosem klientów! Dobrze to świadczy o firmie! Wielkie dzięki raz jeszcze, pozdrawiam!

Mariza

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie  Evelyn Pon Sty 11 2010, 23:35

Salka jest już git! Jeszcze w czwartek nie było tak dobrze jak dzisiaj, natomiast teraz to już jest to co powinno być Wink No i piłki sa pod ręką i można z nimi ćwiczyćSmile

Evelyn

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie  zonia Wto Sty 12 2010, 09:52

Dziękujemy bardzo Szefostwu, że tak o nas dbają- podłoga jest teraz świetna do ćwiczeń Very Happy Bardzo nam miło, że bierzecie do serca nasze prośby i skargi bounce

zonia

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Sala fitness Empty KLIMATYZACJA

Pisanie  Minia Sob Maj 08 2010, 11:49

Pragnę zglosic tutaj ogromna prośbe o poprawe cyrkulacji powietrza na sali fitness. Nie wiem czy ta klimatyzacja działa poprawnie ale generlanie nie czuc tego i temperatura w czasie ćwiczen gdzie człowiek się mocno rusza i poci jest po prostu nie do wytrzymania. Na ostanich zajeciach wszystkie dziewczyny narzekały..
Wydaje mi się, ze na takiej sali w trakcie takiego wysilku jednak powinien być dostep powietrza...a jesli okienka nic nie daja to chociaz klima powinna byc lepsza.
Rolling Eyes
Może da się coz z tym zrobić?? Idea Question

Minia
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics