Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Formy zajęć

+4
Evelyn
Xesunia
fitness
Admin
8 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  zonia Sro Sty 20 2010, 17:13

Rzeczywiście na ostatnich zajęciach było nas dużo i przy skomplikowanych krokach nachodziłyśmy jedna na drugą, ale to przecież nic złego. Troszkę zabolał mnie ten post powyżej, mimo że nie byłam na tych zajęciach 1szy raz, bo chodzę już troszkę, jednak nie można skreślać osób, które zaczynają przygodę z fitnessem, nie można nikomu radzić, żeby na Dance nie przychodził jak nie zna żadnych kroków, bo na większości zajęc sa jakieś układy, któtsze, dłuższe i nie chodzi w nich przecież o to, żeby wykonać każdy krok idealnie, tylko żeby się móc poruszać w rytmie muzyki. Poza tym każda z nas kiedyś tak samo zaczynała, więc dajmy szansę i innym. Embarassed
Faktem jest, że są osoby nie mające wyczucia rytmu i trochę zaburzają układ, ale najczęściej są te osoby gdzieś z tyłu, więc nie przeszkadzają nikomu.
Chciałam jeszcze zaznaczyć, że sama chodzę już dość długo na te zajęcia i również nie łapę wszystkich kroków, a nie chcę, żeby inni radzili mi z tych zajęć rezygnować, bo są moimi ulubionymi Smile
Pozdrawiam Fitnesski!

zonia

Liczba postów : 12
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Evelyn Czw Sty 21 2010, 13:06

No nie przesadzajcie, nie jest tak źle:) każdy radzi sobie jak może, i jeżeli ktoś nawet tam zaburza układ to jest jego sprawa, przecież to nie jest występ przed publicznościąSmile Każdemu chyba nie wszystko wychodzi. Ja też większość łapię bo jestem na chyba każdym dance jaki tylko był, ale czasami też się pomylę i nie ma w tym nic złego.poza tym przyznam szczerze że nawet nie mam czasu patrzeć jak inni tańczą bo jestem tak skupiona na tym co pokazuje Paula, że jakbym zaczęła sie rozglądać po innych to na pewno bym sie pogubiła:) Poza tym zazwyczaj jestem z przodu żeby lepiej widzieć układ więc nie widze pozostałych:)
Myślę też że jest idealne rowiązanie na to że było ciasno:) otóż sala na której ćwiczymy jest w postaci prostokąta, więc wystarczyłoby żeby wszyscy ustawili się do bocznego lustra i będzie git bo sala wtedy będzie większa bo układy sa wykonywane po szerokości a nie po długości. Wprawdzie jest tam takie biały element bez lustra ale on raczej nie będzie przeszkadzałSmile

Pozdrawiam wszystkie fitnesski, dzieewczyny nie poddawajcie się, poćwiczcie w domu trochę kroki i chodźcie z nami na zajęcia:)

A Was też bolą nogi po tych ćwiczeniach z gumami? ja mam taki zakwas na prawym biodrze że dramat;-D

Evelyn

Liczba postów : 15
Join date : 04/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Evelyn Pon Sty 25 2010, 21:48

A mi dzisiaj auto nie odpaliło i nie dojechałam na DANCE AEROBIC Sad więc przynajmniej napiszcie mi jak było Smile i czy dużo ludzi było:)

Evelyn

Liczba postów : 15
Join date : 04/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty pierwsze zajecia?

Pisanie  gosc Wto Lut 09 2010, 09:53

Ja mam takie niesmiale pytanie;) chcialabym zaczac chodzic na fitness ale powiem szczerze ze nie wiem od jakiej formy zajec zaczac by sie nie zniechecic na samym poczatku;)czy moglybyscie cos polecic?Smile

gosc
Gość


Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Fajnie że....

Pisanie  mrufka Sro Mar 03 2010, 18:14

Jakos przykro czyta sie posty mówiace o tym, że dance aerobic jest dla bardziej zaawansowancyh osób..tym samym powstaje jakas próba dyskryminacji osób które chcialaby zacząc uczęszczać, albo takich które nie sa w tym wyśmienite...
Przepraszam, ale to chyba nie zawody ani jakaś liga najlepszych???
Chodziłam na te zajęcia przez 2 miesiące i rzeczywiscie nie zawsze łapalam kroki, nie zawsze był to "mój dzien" ale chodziło o to żeby mimo wszystko sie ruszac i czerpać z tego radość. Teraz nie byłam już prawie 3 miesiące na zajeciach i mama ochotę wrócic, ale czytając takie posty to sie obawiam czy w ogóle mam wstęp No Evil or Very Mad
Bardzo prosze dziewczyny o wyrozumialośc w stosunku do osób które nie nadążaja czy nie łapią kroków, do poki nie reaguje na to instruktorka to jest ok, a zajecia są dostępne dla wszystkich którzy maja tylko chęc poruszac się, jesli macie ochote robic "ligę najlepszych" to może w jakiejś innej formie co? Rolling Eyes Shocked

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  kasiulka Pon Mar 08 2010, 17:10

hej dziewczyny ja tez chetnie sie zapisze na tez zajecia ale mam jeden problem jestem dosc niesmiala osoba i troche sie boje jak bedzie.Pewnie wiekszosc osob przychodzi z kolezankami a ja niestety bede sama.z tego co piszecie wynika ze naprawde warto przyjsc a ile razy w tygodniu chodzicie?

kasiulka

Liczba postów : 3
Join date : 08/03/2010

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty sama

Pisanie  mrufka Pon Mar 08 2010, 18:10

I tu Cię jak sądzę miło zaskoczę bo ja przychodzę sama:) Nie mam z kim a nie bee wiecznie się oglądać na to czy ktoś może iśc ze mną więc ruszyłam swój zadek i siup Very Happy Polecam i zapraszam, może już żadna nie będzie sama Laughing
Ja dziś idę po przerwie prawie 3 miesięcznej i pewnie 2 x w tygodniu postaram sie chodzić...Do zobaczenia

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  kasiulka Pon Mar 08 2010, 18:36

no to dobrze wiedziec ze nie jestem sama Smile a powiedz mi jakie sa godziny zajec bo doszukac sie tego nie moge a moze poprostu jestem slepa Very Happy

kasiulka

Liczba postów : 3
Join date : 08/03/2010

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  mrufka Pon Mar 08 2010, 19:11

wrzuciłam Ci linka na pw;)

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  kasiulka Pon Mar 08 2010, 19:21

dzieki Smile a TY na jakie zajecia chodzisz?

kasiulka

Liczba postów : 3
Join date : 08/03/2010

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  mrufka Pon Mar 08 2010, 19:27

a ja dziś biegne na 20.00 na dance aerobic, a w środę chodziłam zwykle na pilates i przy tym raczej zostane, chyba ze przejde sie na body ball:-)

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty załamanie:(

Pisanie  Huma Wto Mar 16 2010, 00:22

Dziewczyny, co Wy na nowy grafik??? Jestem załamana! Uwielbiam dance aerobic z Paula, a teraz Paula nie prowadzi dance:( te zajęcia są teraz w środy i to o okropnej porze:((( Jak mogli tak nagle zrobić takie zmiany? Pracę sobie tak ustawiłam, żeby chodzić na te zajęcia, a teraz nic nie pasuje... zawiodłam się, bo znów jak się przyzwyczaiłam do jakiegoś trybu, to wszystko idzie w łeb...

Huma
Gość


Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Xesunia Wto Mar 16 2010, 09:05

Nie martw się Huma. To, że zamiast dance jest fat burning to wiele nie zmienia. Układy są bardzo podobne, jest wolniejsze tempo utrzymywane cały czas na tym samym poziomie, bo wtedy efektywniejsze jest spalanie tkanki tłuszczowej (dlatego fat burning), ale za to przez całą godzinkę był układ w dodatku dłuższy niż zawsze Smile dlatego nie załamuj się zmianą nazwy, może zajęcia minimalnie wyglądają inaczej, ale lepiej jest spalić tłuszczyk przez wiosną Smile wielkiej różnicy nie odczułam, no oprócz tego, że osób była cała sala - nowych w dodatku i cały czas się tańcowało!

Xesunia

Liczba postów : 12
Join date : 16/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  mrufka Wto Mar 16 2010, 09:30

A mnie się grafik baaaaardzo podoba, dużo więcej zajeć a zatem więcej do wyboru i łatwiej się dopasować godzinowo. Już się nie mogę doczekać na piątkowe Latino Very Happy ciekawa jestem ja bedzie Laughing

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Huma Czw Mar 18 2010, 00:21

Dzięki, Xesunia za uspokojenie mnie.

Huma
Gość


Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  zonia Czw Mar 18 2010, 10:36

Hejo Dziewczyny!
Chciałam Was poinformować, bo może nie wiecie, od wtorku jest informacja, że grafik uległ jescze raz małej modyfikacji- widzę, że jest zainteresowanie Latino, a między innymi właśnie te zajęcia zostały przeniesione na czwartek o 17:30- będzie je prowadził P.Marcin Embarassed
Jak będziecie miały okazję uczestniczyc w tych zajęciach, to napiszcie jak wyglądają, bo ja niestety jestem poza krk i nie będę mogła wypróbować sił w Latino, a jak chodzi o godzinkę, to też troszkę za wszesna jak dla mnie (z instruktorami Latino ponoć jest trudno w godzinach późniejszych) ale jeśli będą to superowe zajęcia to w przyszłym tygodniu nie omieszkam do nich dołączyć. O nowościach piątkowych też z miłą chęcią poczytam bounce
Czekam na Wasze opinie Very Happy
Pozdrawiam, trzymajcie się, bo czuć już chyba wiosne sunny

zonia

Liczba postów : 12
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty !!!!:(!

Pisanie  mrufka Czw Mar 18 2010, 10:46

Zonia!!! To się zmartwiłam i to bardzo bo akurat jutro mam wolne i cały tydzień czekałam na to Latino!! niech to szlag trafi... Sad

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty grafik

Pisanie  mrufka Czw Mar 18 2010, 10:48

Czy coś sie jeszcze zmieniło w grafiku i dlaczego na stronie wciąż widnieje poprzedni grafik???

mrufka

Liczba postów : 9
Join date : 20/11/2009
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  zonia Pią Mar 19 2010, 22:41

Już jest uaktualniony grafik Smile

zonia

Liczba postów : 12
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Xesunia Pią Mar 19 2010, 23:16

Wow! Body sculpt wrócił na swoje stałe miejsce w piątki, tzn pół godzinki wcześniej niż zwykle był - 18:30. Chociaż to nie tyle co 1,5 godziny! :O Już się bałam, że będę musiała opuszczać jedno ze swoich ulubionych zajęć Wink ciężko byłoby zdążyć na 17:30 :/ chciaż ten BUP+stretching... Dobrze jest się porozciągać po całym tygodniu ćwiczeń, więc chyba się przejdę, a w dodatku zajęcia z Paulą Smile

Xesunia

Liczba postów : 12
Join date : 16/11/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty BUP w poniedziałek

Pisanie  Mariza Wto Mar 30 2010, 12:52

To co Paula zrobiła w poniedziałek na BUP z piłkami to po prostu miazga!!!!!!! Mam mega zakwasy dziś, a wczoraj nie było chyba osoby, która miała choć jeden milimetr ubrania suchy!!! Super ciekawe i nowe ćwiczenia, super przejścia, super wzmacnianie i spalanie!!! Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!! Wielkie podziękowania w stronę CCZ za tak dobre instruktorki!!!! Musiałam to napisać, bo jestem wprost oczarowana!!!! Smile

Mariza

Liczba postów : 5
Join date : 19/12/2009

Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Dance w środę

Pisanie  Agusia Nie Kwi 11 2010, 20:29

Bardzo podobały mi się środowe zajęcia z Dance'u. Jestem osobą początkującą w fitnessie ale bardzo lubię tańczyć i połączenie tych 2 spraw daje wiele satysfakcji. Osoba prowadząca sympatyczna, miła, uśmiechnięta. Daje wycisk. Ale człowiek aż z radością ćwiczy - mimo, że cały zmachany Smile

Agusia
Gość


Powrót do góry Go down

Formy zajęć - Page 2 Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach