Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy

Join the forum, it's quick and easy

Com-Com Zone
Witamy na forum
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Informujemy, że zmienił się regulamin forum. Aby móc odpowiadać w postach, potrzeba się zarejestrować. Konto wymaga potwierdzenia rejestracji.

Dzięki rejestracji zyskacie wiele ułatwień i możliwości.

Pozdrawiamy
Com-Com Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Zaloguj

Zapomniałem hasła

Warto zajrzeć
free forum

koral.dl.pl

Formy zajęć

+4
Evelyn
Xesunia
fitness
Admin
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Formy zajęć Empty Formy zajęć

Pisanie  Admin Pią Paź 30 2009, 16:52

BPU ( Brzuch, Pośladki, Uda )- Zajęcia ujędrniające i kształtujące dolne partie ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki. Zajęcia z wykorzystaniem przyborów ( hantle, gumy, stepy ) lub bez nich.

PILATES- Skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i smukłą sylwetkę. Ćwiczenia wpływają korzystnie na nasze samopoczucie, niwelują bóle kręgosłupa i stawów- wymagają koncentracji i skupienia, są wykonywane w wolnym tempie przy spokojnej muzyce.

BODY BALL
- Zajęcia z wykorzystaniem dużych piłek o różnej średnicy. Rozwijają zmysł równowagi, wzmacniają mięśnie całego ciała, odciążają kręgosłup.

BASIC STEP- Zajęcia dla osób początkujących z wykorzystaniem platformy do ćwiczeń. Podstawowe kroki łączone w proste, nieskomplikowane układy choreograficzne, podczas których kształtujemy dolne partie ciała. Zajęcia dla osób ze zdrowym kręgosłupem.

POWER STEP- Zajęcia z wykorzystaniem platformy do ćwiczeń, zawierające trudniejsze sekwencje kroków, mające na celu poprawę wydolności, koordynacji i pamięci ruchowej, spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni nóg i pośladków. Rezultat- poprawa kondycji, zgrabne uda i jędrne pośladki.

DANCE AEROBIK- kształtowanie całej sylwetkę, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji i pamięci ruchowej. Układ zawiera elementy tańca nowoczesnego, towarzyskiego, głównie tańców latynoamerykańskich, jazzowego, a także hip-hopowego.

TBC (Total Body Conditioning)- intensywny blok kondycyjny oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie całego ciała, kształtowanie wytrzymałości kondycyjnej i mięśniowej, modelowanie sylwetki, intensywne spalanie tkanki tłuszczowej

AQUA AEROBIC – to forma treningu w wodzie który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega występowaniu stresów, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej i umiejętności pływackiej.

AEOROBOX
- Ten rodzaj treningu wywodzi się z połączenia elementów technik różnych sztuk walki (np. karate, boksu) oraz fitness. Rozwija wytrzymałość siłową, kondycję, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 5

http://comcomzone.pl

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty dance aerobic

Pisanie  misiek Pon Lis 09 2009, 17:01

Moim skromnym zdaniem, fajniej by było gdyby na DANCE AEROBICU było więcej tańca a mniej lub prawie wcale cwiczeń. Fajne są te układy choreograficzne i można by je rozbudowac i przecwiczyc tak aby całej grupie to fajnie wychodziło. Co o tym myślicie?

misiek
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Dance aerobic

Pisanie  mrufka Pon Lis 09 2009, 18:26

Very Happy rzeczywiście świetne są układy choreograficzne podczas tych ćwiczeń i to w nich chyba chodzi....nie mniej jednak musi być on przeplatany ćwiczeniami bo nie każdy ma super kondycje do takiego skakania:-))

mrufka
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Re: Formy zajęć

Pisanie  Anja Wto Lis 10 2009, 12:19

Wczoraj była nowa prowadząca na Dance Aerobicu i dała czadu!Smile Układ nie był tak rozbudowany jak u p. Rity, ale za to większosc zajęc była poświęcona właśnie tańcu! Super!!!!

Anja
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Huma Wto Lis 10 2009, 20:05

Rzeczywiście nowa prowadząca dała czadu, ale nie wszyscy nadążali Wink pani Rita też świetnie prowadzi zajęcia, nie mam zastrzeżeń Smile

Ale mam ale na inny temat i ciekawa jestem opinii: otóż wczoraj musiałyśmy ćwiczyć przy otwartych drzwiach, bo podobno takie jest zarządzenie... Jestem tym bardzo rozczarowana. To nie było komfortowe, gdy przechodnie zaglądali i komentowali. Zwłaszcza, że niektóre ćwiczenia są dość 'intymne', że pozwolę sobie tak nazwać. Nie podobało mi się to, że ktoś z zewnątrz ogląda mnie, jak ćwiczę...

Huma
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Anja Wto Lis 10 2009, 20:48

Oczywiście że p. Rita super prowadzi zajęcia, u niej bardzo podobają mi się układy choreograficzne, szczególnie ten sprzed tygodnia. Very Happy
A co do zajęc przy otwartych drzwiach to myślę że tu chodzi o promocję i o to żeby inni zobaczyli że są takie zajęcia i jak one wyglądają. Fakt że nie było to najfajniejsze szczególnie gdy ktoś tam się wyśmiewał What a Face ale ogólnie mi to nie przeszkadza.
Myślę że mogli by sobie nakręcic taką reklamówkę z fragmentami zajęc fitness różnych kategorii i puszczac je na telebimach, w końcu po to one też są, i pozowlic zamknąc drzwi na korytarz, wtedy byłby wilk syty i owca cała;)

Anja
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty OTWARTE DRZWI

Pisanie  fitness Czw Lis 12 2009, 16:08

ROZUMIEM,ŻE OTWARTE DRZWI TO NIE DLA KAZDEGO KOMFORTOWA SYTUACJA .RZECZYWIŚCIE CHODZI O REKLAMĘ ,I O TO ŻEBYŚCIE BYŁY PODZIWIANE Cool .ALE SKORO JEST NAJMNIEJSZE "ALE" Z WASZEJ STRONY ,TO OGRANICZYMY TO DO MINIMUM .I PAMIĘTAJCIE,ŻE W KAŻDEJ CHWILI MOŻECIE JE PO PROSTU ZAMKNĄĆ Neutral ,ZWŁASZCZA KIEDY CIEKAWSCY PRZESZKADZAJĄ Shocked .

fitness

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie  fitness Czw Lis 12 2009, 16:46

OCZYWIŚCIE ZDANIA MOGĄ BYĆ PODZIELONE JEŻELI CHODZI O DANCE AEROBIC ,ALE Z ZAŁOŻENIA TO WŁAŚNIE MA BYC TAKI MIX DLA KAŻDEGO ,CZYLI I TANIEC I ĆWICZENIA .JEŻELI TYLKO CHCECIE,ŻEBY BYŁO WIĘCEJ TAŃCA TO MOŻEMY STWORZYĆ PO PROSTU NOWE ZAJĘCIA DANCE.TRZY OSOBY CHĘTNE I POWSTAJE NOWA GRUPA -CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA !!! Smile

fitness

Powrót do góry Go down

Pisanie  Huma Pią Lis 13 2009, 00:03

Dziękuję za wyrozumiałość i takie podejście do sprawy Smile widzę, że dbacie o klienta Cool

Huma
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Huma Pią Lis 13 2009, 00:04

Jeśli powstaną nowe zajęcia dance, to nie będę się mogła zdecydować, na które chodzić Wink

Huma
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Anja Nie Lis 15 2009, 13:06

Ja jestem jak najbardziej za zajęciami z samego DANCE! Jeżeli jest ktoś jeszcze to piszcie to stworzymy grupę!

Anja
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Superrrr!!!!

Pisanie  Xesunia Pon Lis 16 2009, 15:34

Ta nowa prowadząca (Paulina bodajże) dała taki wycisk, że później miałam zakwasy przez 3 dni, a tej nocy po aerobiku usnęłam jak dziecko Smile Jestem bardzo zadowolona z nowej instruktorki. Planuję zapisać się również do niej na BUP, bo koleżanka, która godzinę wcześniej z nią miała zajęcia nie mogła wprost wyjść z zachwytu Smile Nie ma jeszcze nowego grafiku, dlatego mam pytanie: wie ktoś może w które dni jeszcze prowadzi zajęcia? A co do choreografii, widocznie ma taki styl i dla mnie choreografia była fajna, dla innych trudna dla innych łatwa, wypośrodkowana, żeby każdy był zadowolony, bo z tego co widziałam nie każda z dziewczyn od razu złapała kroki... A co do sprawy otwartych drzwi... Dla mnie też zryty pomysł, wstydziłam się jak ktoś podchodził i patrzył, a w szczególności byli to faceci, którym na pewno nie na myśli zapisanie się na zajęcia...

Xesunia

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Dance rewelacyjny!!!

Pisanie  Anja Pon Lis 16 2009, 23:07

Dzisiejszy DANCE AEROBIC był rewelacyjny po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cała godzina tego co powinno byc, rewelacyjna choreografia, dopracowana, rozbudowana, przecwiczona i każdy wiedział o co chodzi:)

Chciałabym żeby wszystkie zajęcia tak wyglądały, a dziewczyny które chcą cwiczenia wzmacniające niech idą na inne zajęcia w których jest to przewidziane a nie wymuszają robienia tego na zajęciach z DANCE.

Jestem osobą z reguły nieśmiałą i nie miałam dzisiaj odwagi powidziec że nie chcę cwiczeń wzmacniających. Takie cwiczenia można sobie zrobic w domu albo przyjsc na grupę któa ma za zadanie wzmacniac.

Dlatego super by było jakby te zajęcia wyglądały tak jak dziś w końcu to jest DANCE.

A poza tym najwięcej do powiedzenia miały osoby które przychodzą z firm, natomiast ja za te zajęcia płacę i warto aby to też miało jakieś znaczenie.

Ewentualnie co najwyżej 10 minut cwiczeń wzmacniających ale to w ostateczności.

Anja
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Dokładnie!!

Pisanie  Xesunia Wto Lis 17 2009, 00:24

Podpisuję się pod tym co napisała Anja! A jak niektóre dziewczyny krzywo patrzą, bo trudna choreografia i długa, bo AŻ całe zajęcia, to niech najpierw popatrzą na NAZWĘ OWYCH ZAJĘĆ - D.A.N.C.E.!! To znaczy TANIEC, a nie wzmacnianie!! i niech idą sobie na godzinę wcześniejszą. Byłam, choreografia łatwiejsza, krótsza, też wycisk no i wzmacnianie - hardkorowe Wink Instruktorka mówiła coś o godzinie 18 za tydzień, że TBC + step też z nią (!), zapisałam się. Do stepu podchodzę średnio, ale tak samo było i do BPU, a spodobało mi się. Mam nadzieję, że da równie duży wycisk, jak zwykle Smile

Xesunia

Powrót do góry Go down

Pisanie  zonia Wto Lis 17 2009, 10:21

Mi się osobiście bardzo podobają zajęcia z Dance Aerobic'u u p.Pauliny, tak w wersji sam taniec jak i taniec+ wzmacnianie Very Happy Jeśli są takie podzielone zdania może dałoby się utworzyć w jakiś inny dzień tygodnia drugi taki DanceAerobic i wtedy na jednym z nich byłby sam taniec a na drugim Dance+wzmacnianie:)

Ja osobiście chodziłabym na obydwa rodzaje zajęc, bo naprawde są extra!

Odnośnie otwartych drzwi- tez mnie to krępowało, mimi ze starałam się nie zwracac uwagi na gapiów, ale jakoś to rozprasza i tez wolę ćwiczyć jak nikt szcególnie z męskiego grona nie ogląda mnie w podskokach Razz
Fajnie, że tutaj zaglądają instruktorzy i uczestnicy lol!

Pozdrawiam!

zonia
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  fitness Wto Lis 17 2009, 12:00

TO BARDZO POZYTYWNE,ŻE PODOBAJĄ SIĘ WAM TAK BARDZO ZAJĘCIA Z PAULINĄ .
I Z NIA MOŻECIE UZGADNIAC CZY CWICZEŃ WZMACNIAJĄCYCH MA BYC MNIEJ CZY WIĘCEJ .TAK JAK JUŻ SUGEROWAŁAM MOGĄ BYC NOWE DODATKOWE ZAJĘCIA DANCE ,TAKIE Z ZAŁOŻENIA NP.BEZ WZMACNIANIA .GODZ PROPONOWANE TO16 I 17 ,CHYBA WTOREK -ZAPYTAJCIE PAULINĘ .MOGĄ TEŻ BYC INNE TERMINY ALE Z INNĄ INSTRUKTORKĄ .NO WŁAŚNIE ,A JAK WAM SIĘ PODOBAJĄ POZOSTAŁE ZAJĘCIA Z INNYMI INSTR ?? POZA TYM PRZYPOMINAM ,ŻE DRZWI MOŻECIE ZAMYKAC W KAŻDEJ CHWILI Surprised POZDRAWIAM !!!

fitness

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty zajęcia 17.11

Pisanie  Evelyn Wto Lis 17 2009, 19:51

Byłam dzisiaj na tych dodatkowych zajęciach Smile i było super Smile jutro zakwasy gwarantowane Very Happy Zajęcia były z piłkami i było naprawdę rewelacyjnie, prowadziła Agnieszka i dała nam niezły wycisk Laughing step z Agnieszką też zresztą był kiedyś świetny.
Szkoda że nie mam czasu żeby chodzic na piłki, bo moge naprawdę je polecic. Zwykłe wzmacnianie to przy tym pikuś, piłki dopiero wzmacniają!!!

Co do DANCE AEROBICU to mi też się bardzo podobały ostatnie zajęcia dlatego że były utrzymane całe w konwencji dance Very Happy i fajnie był układzik dopracowany, bo wszyscy już na koniec tańczyli calosc, a przynajmniej miałam takie wrażenie że wszyscy Smile
Myślę że to dobry pomysł żeby całe zajęcia były z DANCE tak jak ostatnio Smile pomysł 50 minut dance 10min. wzmacnianie też może byc jak dla mnie, bo faktycznie 30 min wzmacniania to za dużo.

Evelyn

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty zajęcia 17.11

Pisanie  Anja Wto Lis 17 2009, 23:33

Kurczę, a ja przez korki nie zdążyłam dzisiaj Sad ale wybiorę się w takim razie kiedyś na piłki;)

Anja
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Dance i Pilates:-))

Pisanie  mrufka Sro Lis 18 2009, 17:54

Uwielbiam Dance aerobic, choć nie zawsze nadążam i robię perfekcyjnie ale chyba to nie o to konkretnie chodzi tylko żeby dla siebie czerpać z tego radochę i energię a to jest w 200% zapewnione. P.Paulina daje czadu, podziwiam że taka mała kobietka ma takiego powera Shocked Co do wzmacniania, nie upieram się przy żadnej wersji..może być ostatnie 10 minut na to, może nie być w ogóle. Chodzę na Pilates z p. Agnieszką i też jest genialnie i tam tez się wzmacniam
Razz
Co do DRZWI...rzeczywiście kiszka z otwartymi zwłaszcza, że zwykle to ja jestem na końcu sali i nie mam ochoty wywracać tyłkiem przed gapiami płci męskiej Rolling Eyes
Ostatnio zamknęłyśmy drzwi bo po prostu mało było miejsca i groziło mi ćwiczenie na korytarzu Laughing
APEL: Niech dziewczyny na Dance nie przesuwają się w tył sali bo przygniatają te z tyłu do ściany...albo niech Pani prowadząca to kontroluje. Byłoby miło Embarassed

mrufka
Gość

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty DANCE AEROBIC

Pisanie  Evelyn Czw Gru 03 2009, 21:30

DANCE AEROBIC oczywiście w poniedziałek był fantastyczny Smile świetny układ, super ćwiczenia wzmacniające brzuszek i wszystko w idealnej proporcji Smile

Kocham te zajęcia Wink

Evelyn

Powrót do góry Go down

Formy zajęć Empty Piątek!!!!

Pisanie  Xesunia Sob Gru 05 2009, 01:38

Jakież miłe rozczarowanie przeżyłam wczoraj w piątek, gdy zamiast innej instruktorki przyszła właśnie ta od dance aerobiku - Paula Smile nie było nie wiadomo jakiej trudnej choreografii, ale to chyba zależy od tematyki zajęć, gdzie przychodzą osoby na wzmacnianie i wydolność (oj, przy takim instruktażu można zdobyć niezłą wydolność Razz) - w końcu to body sculpt, dlatego roztańczone mianiaczki dance aerobiku nie sugerujcie się, że to prowadzi akurat Paula, bo tańca tam troszkę mniej, natomiast wycisk nie mniejszy. Gorąco polecam!!!!

Xesunia

Powrót do góry Go down

Pisanie  Evelyn Wto Gru 22 2009, 15:04

Wczoraj na Dance aerobicu, były świetne ćwiczenia na nogi z użyciem stepu! Rewelacja! Nasza Paulinka ma świetne pomysły, w trosce o to aby zrzucić trochę kg przed świętami:) Na innych zajęciach pewnie też było super, niestety nie moge sobie pozwolić na chodzenie 2 razy w tyg na fitness, a szkoda bo step u Agnieszki jest rewelacyjny.

Dziewczyny jak chodzicie na inne zajęcia w inne dni to piszcie co nieco na forum! Dzięki temu będzie można stworzyć pewien obraz poszczególnych zajęć i każdy wybierze dla siebie to co lubi najbardziej i to co może robić, ja np jestem po kontuzji dość poważnej i pewnych ćwiczeń wykonywać nie dam rady, dlatego fajnie by bylo powymieniać się doświadczeniami. Wiadomo że najlepiej jest iść na zajęcia i zobaczyć w realu, tylko trochę głupio jest iść i przesiedzieć pół zajęć bo się nie da rady zrobić ćwiczeń. Dlatego piszcie piszcie piszcie!!!! Smile

Evelyn

Powrót do góry Go down

Pisanie  Evelyn Pon Sty 11 2010, 23:39

Dzisiejszy Dance Aerobic zmiażdżył wszystkie!!! Układ był boski, umęczyłam się tak że wszystkie zjedzone dzisiaj ciastka się spaliły hehe:) No i super były te ćwiczenia wzmacniające z piłkami Basketball , ja już momentami wymiękałam, ale było super! bounce

No i cieszę się bardzo że Paulina wróciła, bo te zajęcia jak dla mnie są najfajniejsze Very Happy lol!

Evelyn

Powrót do góry Go down

Pisanie  zonia Wto Sty 12 2010, 10:11

Super, super, super! Wczorajszy Dance był odjechany Very Happy
10 minutowe wzmacnianie z piłkami- nowość na tym fitnesie- rewelacyjne wykończenie na koniec bounce pot się lał hihi
Układy są coraz to lepsze, warunki na sali również, pozostaje powiedzieć Wielkie Dzięki dla całego CCZone flower

zonia

Powrót do góry Go down

Pisanie  Xesunia Sro Sty 20 2010, 12:10

Pierwszy raz mogę powiedzieć, ze DANCE był super, jednak było jedno ALE... Było TYLE osób, że każdy na siebie wpadał Razz Winić nie mogę chyba nikogo, ani recepcji (bo planowo może być osób jeszcze więcej), ani instruktorki (układ fajny - ale jak mówię dużo osób, połowa łapała o co chodzi połowa nic a nic, bo były pierwszy raz na fitnessie...). Dlatego apeluję: DANCE AEROBIK to forma fitnessu bardziej zaawansowana! DANCE - to po angielsku taniec! I wiadomo, ze dla kogoś kto nie ma poczucia ani rytmu ani dobrej pamięci to nie są zajęcia dla niego (przynajmniej początkowo)! I tylko to mnie drażniło! Reszta super. Jak zwykle atmosfera strasznie miła, każdy był uśmiechnięty, spocony. Czuję się w tej grupie bardzo dobrze, czuję jakbym była tam ważna jak i każdy z innych! Embarassed

Xesunia

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry